Samsung Galaxy Note 8 2018 Winter Olympics Edition Tanıtıldı

0
206
views
Samsung Galaxy Note 8 2018 Winter Olympics Edition Tanıtıldı

Güney Kore’de düzenlenen kış olimpiyatlarına özel tasarlanan Galaxy Note 8 2018 Winter Olympics Edition’ı tanıttı.

Ülkesinde düzenlenen 2018 Kış Olimpiyatları’nın olabileceğini düşünen Samsung, Galaxy Note 8 2018 Winter Olympics Edition modelini tanıttı.

Galaxy Note 8 2018 Winter Olympics Edition farkları

Galaxy Note 8 2018 Winter Olympics Edition tasarım olarak klasik Samsung’lara benziyor. Bunun ötesinde olimpiyatları temsilen parlak beyaz bir rengi var. Arka panelde altın bir olimpiyat logosu taşıyor. Arka kamera yine çift tasarlanmış. Cihazın çerçevesi altın renginde kaplanmış. Samsung kış olimpiyatların katılanlara özel bu seriden toplam 4 bin adet dağıtacak. Paralimpik kış oyunları üyeleri için ise hem yeni telefon hem de onlara özel kılıflar dağıtılacak.

Samsung uzun yıllardan beri olimpiyatlara ev sahipliği yapıyor. Bu fırsatı değerlendirerek Note 8 için iyi bir tanıtım ve reklam yakalamış oldu. Telefonun sadece olimpiyat katılımcıları için yaratılmış ve sunulmuş olmaı teknoloji severleri üzebilir. Ancak Samsung’un bunu yapmasının sebebi 2016 da yine bu şekilde tasarlanan S7 Edge Winter Olympics‘in dünya çapında bir kaç bin adet satmış olması. Şayet Note 8 kış olimpiyatları serisinden piyasaya sürülürse, satış yakalama şansı var mı?

Samsung ve Note serisi sevenler için bu bir fark yaratabilirdi. Yine de Samsung’un fırsatçı ve akıllı bir teknoloji devi olduğunu hatırlayarak, Apple karşısında bunca dönem ayakta kalabildiğini de göz önünde bulundurarak vardır bir bildikleri diyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here