Far Cry 5 Hakkında Yeni Detaylar

0
237
views
Far Cry 5 hakkında yeni detaylar

Ubisoft tarafından geliştirilen ve önümüzdeki dönemde satışa çıkacak olan Far Cry 5 hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Detaylar haberimizde.

Ubisoft geçtiğimiz günlerde tanıttığı Far Cry serisinin yeni oyununu duyurmuştu. Beklenen bir yapım olmanın yanı sıra Haziran ayında düzenlenecek E3‘de duyurulacağı düşünülüyordu. Ama Ubisoft biraz aceleci davranarak oyunu daha erken duyurdu.

Oyunun duyurusu esnasından oyun ile ilgili pek çok detayı paylaşmıştı. Hikayeden, çoklu oyuncu modlarına kadar, yapımın dinamikleri hakkında bilgi sahibi olmuştuk. Yapımcı stüdyo, kafalarda soru işareti oluşturan bazı noktaları da geçtiğimiz gün aydınlattı.

Far Cry 5 co-op modu online oynanabilecek

Ubisoft adına Polygon‘a yapılan bir açıklamada, serinin yeni oyunun co-op modu detaylandırıldı. Açıklamaya göre, oyunda yer alan ve iki oyuncunun aynı anda hikaye modunu oynamasını sağlayan bu modun, sadece online olarak oynanabileceğini belirtti.

25 Şubat 2017 tarihinde raflarda yerini alacak oyun, PC, Playstation 4 ve Xbox One için geliştirilen yapım şimdiden, Uplay ve Steam üzerinden ön siparişe sunulmuş durumda.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here