En İyi 4 Antivirüs Uygulaması

0
237
views

Android cihazların güvenliği her zaman tartışılır bir konu olmuştur. Uygulama mağazasında da bir çok yazılım olması sebebi ile cihazınızı güven altına almak istiyor iseniz sizin için en iyi dört antivirüs uygulamasını listeledik.

Kaspersky Internet Security (Ücretsiz – 9,5 MB)

Dünyanın en kalitesi antivirüs markalarından biri olan Kaspersky’nin mobil versiyonu. Masaüstü cihazlarda ne kadar başarılı ise bir o kadar da mobil cihazlarda da başarılı.

Google Play üzerinden uygulamayı indirmek için tıklayınız.

AVG AntiVirus FREE: Virüs koruması Security (Ücretsiz – 12,44 MB)

Masaüstü cihazlarda da ücretsiz olması sebebi ile çok tercih edilen AVG, mobil cihazlarda da en çok tercih edilen antivirüs uygulamaları arasında.

Google Play üzerinden uygulamayı indirmek için tıklayınız.

Norton Security and Antivirus

Bizim tercihimiz Norton’dan yana. Bir zamanlar yeni aldığımız bilgisayarlar ile kurulu gelen ve bir yıllık ücretsiz kullanım sunuyordu. Daha sonrasına ücret karşılığında kullanımına devam eder veya bilgisayarımızdan kaldırırdık. Tabi program yüklü iken bir yavaşlama söz konusu olurdu. Ama bu yavaşama sorunu mobil cihazlar için geçerli değil. Uygulama içerisinde bulunan “Uygulama Danışmanı” sayesinden indirmek istediğiniz uygulamayı önceden taratabilirsiniz. Böylece indireceğiniz uygulamanın güvenilir olup olmadığını test etmiş olursunuz.

Google Play üzerinden uygulamayı indirmek için tıklayınız.

Avast Mobile Security & Antivirus (Ücretsiz – 9,5 MB)

Dünya genelinde bir çok masaüstü cihazda kurulu olduğunda kesinlikle emin olduğum antivirüs programı. Masaüstü cihazlarda bir yıl ücretsiz tamamen koruma verdikten sonra sınırlı koruma ile ömür boyu kullanabilirsiniz. Mobil de ise tamamen ücretsiz durumda.

Google Play üzerinden uygulamayı indirmek için tıklayınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here