ELEPHONE P8 Almanız İçin Sebepler

0
276
views
ELEPHONE P8 Almanız İçin Sebepler

Çinli pazarlama anketine göre, alıcıların %88’i kameranın işlevlerini bir telefon alırken ilk olarak kontrol ediyor. Tam da bu noktada ELEPHONE P8 çıkıyor.

Akıllı telefonunuz için en önemli özellik nedir? Görünüm? Yapılandırma? Kamera? Veya marka mı? Çin pazarlama anketine göre, alıcıların % 88’i kameranın işlevlerini bir telefon aldıklarında ilk önce kontrol ediyor. ELEPHONE, kamera kalitesinin talepleri her zamankinden daha fazla arttıkça, 2017 yılının başında ELEPHONE P8 ve ELEPHONE P8 mini olmak üzere iki tür kameralı cep telefonunu duyurdu.

16MP ön kamera ve 21MP arka kamera – gerçek bir kameralı telefon

ELEPHONE P8, birçok ünlü 3C web sitesi tarafından övüldü. P8’in örneklerine sahip birçok medya kanalı da bunun gerçekten harika bir akıllı telefon olduğunu doğruladı. Ne tür bir cep telefonu övgü ve beğeni toplayabilir?

ELEPHONE P8 Özellikleri

  1. MTK Helio P25 işlemci
  2. 6 GB RAM
  3. 64 GB ROM
  4. Sony IMX230 21 MP arka kamera
  5. 16MP Samsung 3P3 ön kamera
  6. 3600mAh batarya
  7. 1 gün bekleme süresi
  8. 12 saat konuşma süresi
  9. iPhone 7 Plus’dan bile daha iyi bokeh etkisi
  10. 40’dan fazla APP’i sorunsuz çalıştırır

Günümüzde akıllı telefonlar DSLR‘nin yerini aldı. Kaliteli ve yüksek pikselli bir kameralı telefon, kullanıcılara iyi bir kullanıcı deneyimi sağlayabilir. Nerede olursanız olun, ELEPHONE P8 sizin için güzel anı yakalayabilir. Kullanıcıların ihtiyaç duyduğu şey de budur.

Sadece en iyi kameralı telefon değil aynı zamanda iyi amplifikatörlü daha iyi bir akıllı telefon

Mutlu olduğunuzda, müziğin tadını çıkarmak ve dans etmek istediğinizde telefonunuz sizinle iyi bir arkadaş. Düşük bir ruh halinde, müzisyen tarafından iyi yorumlanmış detaylarla daha iyi hissedebilirsiniz. İyi ses efektli bir telefon, yalnızca yüksek kaliteli kullanıcı deneyimi sunmanın yanı sıra size iyi bir hava katabilir. Yeni nesil NXP amplifikatörü ile donatılmış Elephone P8, video oyunları oynarken de müzik dinlerken de size en gerçek hissi verebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here