Dünyanın En Beğenilen Telefonu Galaxy S7

0
265
views

Amerika Birleşik Devleti’nin lider dergilerinde olan Consumer Reports‘a göre dünyanın en iyi ve en beğenilen telefonu Galaxy S7 oldu.

Galaxy S7 tanıtıldığından bugüne yaklaşık bir aylık bir süreç geride kaldı. Geçen bu süre içerisinde cihaz hakkında pek olumsuz yorum ortaya çıkmadı. Bunun yanı sıra Galaxy S7 hakkında olumlu yorumlar bir hayli yüksek. Son olumlu yorum ise Consumer Reports tarafından geldi.

ABD‘nin köklü basılı ve dijital dergilerinden biri olan Consumer Reports Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modellerini incelemeye aldı. Kendine özgü inceleme yöntemleri bulunan derginin toplam 7.3 milyon üyesi mevcut. Üyelerinden aldığı abonelik ücreti ile ayakta duran dergi, firmalardan ise reklam almıyor. Hal böyle sadece gerçek kullanıcılardan aldığı verilen ve yaptığı testler ile en gerçekçi sonucu sunmayı vaad ediyor.

Consumer Reports, yaptığı testler sonucunda şimdiye kadar incelediği yüzlerce telefona vermediği bir puanı Galaxy S7’ye verdi. Galaxy S7, Consumer Reports derecelendirme sisteminde toplam 49 puan aldı. İkinci sıraya ise Galaxy S7 edge yerleşti. Dergi, telefonları performans, kamera kalitesi, pil ömrü, suya dayanıklılık gibi konularda detaylı bir şekilde değerlendirdi. Bu testleri geçerek en yüksek puanı alan Galaxy S7, bugüne kadar piyasaya çıkmış telefonlar arasında en iyi ve en sevilen telefon olduğunu iddia etti.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here