Battlefield 1’e Ücretsiz Sahip Olabilirsiniz

0
212
views
Battlefield 1'e Ücretsiz Sahip Olabilirsiniz

Secilen FPS oyunlarından Battlefield 1 ücretsiz oldu. Ancak bunun herkes için geçerli olmadığını belirtelim. EA’nın ücretli servislerini kullanan kullanıcılar bu fırsattan yararlanabilir.

EA, bazı konularda oyuncuların tepkisini çekse de çevrimiçi hizmetleri ile beğeni toplamaya devam ediyor. Firmanın PC ve Xbox platformlarında yer alan Origin Access ve EA Access hizmetleri kullanıcılar için cezbedici durumda yer alıyor. EA’de bunu göz önünde bulundurarak aylık abonelik ile çalışan bu hizmetlerinin kütüphanelerini genişletmeye devam ediyor. Bu çalışmalar sonucunda firma şimdi de Battlefield 1 oyununu kullanıcılara ücretsiz olarak sundu. Firma daha önce Titanfall 2 oyununu ücretsiz olarak sunmuştu.

EA‘nın özellikle çok oyunculu modları ile bilinen bu oyunlarının ücretsiz olacağını, firma geçtiğimiz ay yaptığı duyuru ile açıklamıştı. Oyuncular bugün itibari ile Access ve Origin Access‘e eklenen oyunu oyuncular indirip, oynayabilir.

Geçtiğimiz Ekim ayında çıkış yapan ve Birinci Dünya Savaşı temasını taşıyan oyun, büyük beğeni toplamıştı. Oyun bu başarısına hatta en çok satan yapımlar arasında yer almayı da başarmıştı.

Battlefield 1 ücretsiz olarak indirilebilir durumda

Oyuna ücretsiz olarak oynamak isteyen kullanıcılara Xbox One ve PC platformları için EA Access ve Origin Access kütüphanesi üzerinden indirip oynayabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here