Asus ROG GL553VD-FY103T Performans Bilgisayarı

0
259
views
Asus ROG GL553VD-FY103T Performans Bilgisayarı

Son birkaç ayda bütçe oyun dizüstü bilgisayarları giderek daha popüler hale geliyor. Bu sıralamada, Asus bütçenizin altında yüksek performansı karşılayabilecek bir cihazı satışa sunmaya karar verdi. Asus ROG GL553VD-FY103T, Nvidia‘nın giriş seviyesi GTX 1050 GPU‘sunu sunuyor ve size herhangi bir gecikme olmaksızın mükemmel bir performans vadediyor. Arka plan aydınlatmalı bir RGB klavye ile çıkacak ilk Asus dizüstü bilgisayarı. Strix hattı size iki farklı seçenek sunuyor; Biri 17.3 inç ve diğeri 15.6 inç bir model.

Dizayn

Dizüstü bilgisayarda mat siyahın yanında çok hoş bir turuncu aksan var. Strix, çeşitli miktarda çeşitli limanlar sunmaktadır. Sol tarafta iki USB Tip A bağlantı noktası ve bir USB Tip C Bağlantı Noktası, bir HDMI bağlantı noktası, kulaklık girişi ve ayrıca bir Ethernet bağlantı noktası bulunur. Klavye aynı zamanda çok renkli arka aydınlatmalı, 4 RGB ışık desteği ile geliyor.

Ekran

Asus STRIX ROG GL553VD dizüstü bilgisayar 15,6 inçlik tam HD ekranın etrafında inşa edilmiştir. Ekran, mat görünümlü 178 derece görüş açısına sahiptir. Ekran zengin kontrast ve bazı canlı renkler sunuyor. Bir dizüstü bilgisayarda 840: 1 kontrast tutmak kesinlikle çarpıcı bir seçimdir. Ekran, görüntülenen içeriğe daha gerçekçi bir his katan sRGB renk gamutunun % 122’sini sunuyor.

Performans

Nividia GTX 1050 GPU, orta menzil ayarlarıyla size mükemmel performans sunar. Bazı açlık çekimi oyunları oynarken, orta modda kareler 30 ila 35FPS arasında değişiyor. 2.8GHz hızında çalışan 7. nesil Intel dört çekirdekli işlemci, günlük kullanım için mükemmel bir seçim olarak görünüyor.

Dezavantajları

  1. SSD yok – Kesinlikle kötü bir işaret
  2. Strix biraz hızlı ısınıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here