Assassin’s Creed Rebellion, iOS ve Android’e Geliyor

0
248
views
Assassin's Creed Rebellion

Genel olarak bilgisayar ve oyun konsolları oyunu ile bilinen Assassin’s Creed serisi şimdi de mobil platformlara geliyor. Assassin’s Creed Rebellion isimli yeni oyun çok yakında iOS ve Android platformları için yayınlanacak.

Ubisoft’un en eski serilerinden olan Assassin’s Creed, genel olarak bilgisayar ve oyun konsollarında karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz yıllar içerisinde birkaç kez mobil platformlara uyarlanmaya çalışılan seri, bir türlü başarıya ulaşamamıştı. Her şeye rağmen Assassin’s Creed serisini mobil platformlarda da öne çıkarmak isteyen firma, yeni oyununu geçtiğimiz günlerde duyurdu.

Behaviour Interactive tarafından geliştirilen oyun, basit bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Orijinal seriden birçok karakteri içerisinde barındıran oyunda, kendi suikastçı birliğimizi kurarak, çeşitli görevleri yerini getirmeye çalışacağız.

Assassin’s Creed Rebellion tanıtım videosu

Oyun hem iOS hem de Android cihazlar için yayınlanacak. Yapımcı firma oyunu oynamak isteyen kullanıcıların cihazlarında minimum 2 GB RAM bulunması gerektiğine dikkat çekiyor. Elbette bu durumun sadece Android cihazları kapsadığını hatırlatalım.

Henüz kesin çıkış tarihi netlik kazanmayan oyunu oynamak isteyen kullanıcıların telefonunda işletim sisteminin minimum iOS 8 ya da Android 4.1 kurulu olması gerekiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here