Angry Birds Evolution, Android ve iOS İçin Yayınlandı

0
276
views
Angry Birds Evolution, Android ve iOS İçin Yayınlandı

Angry Birds Evolution, uzun bir bekleyişin ardından Android ve iOS platformu için yayınlandı. Oyun diğer Angry Birds oyunlarından farklı olarak sıra tabanlı rol yapma oyunu olarak dikkat çekiyor.

Uzun süredir merakla beklenen Angry Birds oyunu sonunda Android ve iOS platformuna ücretsiz olarak sunuldu. Sıra tabanlı rol yapma oyunları arasında kendisine yer bulacak yeni Angry Birds oyunu, eski mekanikleri ile yeni mekanikleri birleştirerek ortaya çok farklı bir oyun olarak çıkmış.

Oyun, eski Angry Birds oyunlarından farklı olarak bir arenanın içerisinde yapacağımız savaşlar, oynanış bakımında esk oyunlardan tam olarak kopabilmiş değil. Seçtiğiniz 5 farklı kuş sahanın kenarından dururken, oyuncular bu kuşları “çek bırak” yaparak oyuna dahil edebilecek.

Yeni oyun birçok etkinlikle birlikte geliyor. Haftalık etkinliklerden kazanabileceğiniz nadir kuşlarla daha farklı be güzel kuşlar elde edebileceksiniz.

Oyunda etkinlikler dışında farklı modlar da yer alacak. Bu modlar arasında PvP modu, 5 kişilik takımınızla karşı takımı yenmeye çalışacağınız epik mücadelelere sahne olacak. Supercell oyunlarına benzer bir şekilde işleyecek oyun, günümüzün popüler telefon oyunu tasarımıyla çıkmış gibi gözüküyor.

iOS ve Android üzerinden ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyun, isteğe bağlı olarak aylık üyelik hizmeti de sunacak. Aylık üyelikte her gün Premium yumurta bileti ve mağazalardan satın alınan altın ve cevherlerde %10 daha fazla kaynak sağlayacak. Aylık üyelikten faydalanmak isteyen kullanıcılar 25 dolar gibi bir ücreti gözden çıkarması gerekecek.

Angry Birds Evolution indirme linkleri

Oyunu Google Play’den indirmek için tıklayın.

Oyunu Apple Store’dan indirmek için tıklayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here